کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

 

کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی شامل 504 واژه بسیار پر کاربرد در زبان انگلیسی است که ماری برامبرگ ، ژولویس لیب و آرتور تریگر (Murray Bromberg,‎ Julius Liebb,‎ Arthur Traiger) در 206 صفحه گردآوری کرده اند و اولین بار توسط انتشارات بارونز (Barron's) به چاپ رسید.  اساس این کتاب بر این اصل استوار است که برای یادگیری زبان نیازی به دانستن همه لغات و معنی آن نیست. در واقع با یادگیری این کتاب می توانید با سطح قابل قبولی از دایره لغات انگلیسی آشنا شوید و با ساخت جملات ساده ، مکالمه انگلیسی را شروع کنید.

این کتاب تاکنون در اندازه های مختلف با ترجمه های متفاوت چاپ شده است. تهیه این کتاب به همراه سی دی باعث می شود خواننده همزمان با خواندن لغات، صدای تلفظ آن را گوش کند و باعث تقویت مهارت شنیداری می شود. انتشارات جهان رایانه برای کمک به یادگیری زبان ، این کتاب را با قلم هوشمند سازگار کرده است. یعنی شما می توانید علاوه بر تهیه کتاب 504 از اینجا ، به وسیله قلم هوشمند و لمس نوک قلم بر روی کلمات به تلفظ لغات گوش کنید. (برای داشتن قلم هوشمند باید یکی از بسته های قلم قرآنی امین را از اینجا تهیه کنید.)

در ترجمه کتاب 504 چاپ جهان رایانه از فرهنگ پیشرو آریان پور تالیف دکتر منوچهر آریان پور کاشانی با همکاری دکتر دلگشایی ( از اساتید برجسته زبان) استفاده شده و برای هر کلمه ، تصاویر رنگی،  تلفظ و مثال با ترجمه درج شده تا خواننده به آسانی ترجمه لغات را یاد بگیرد. این کتاب به 42 قسمت مساوی ( 42 درس ) تقسیم شده و در هر درس می توانید 12 کلمه جدید را یاد بگیرید.

برای خرید کتاب 504 واژه ضروری از دیجی کالا اینجا کلیک کنید.