oxford word skills

 

مجموعه کتاب های Oxfrd Word Skills ، کتاب هایی با موضوع آموزش کلمات زبان هستند که که توسط روس گرنس (Ruth Gairns) و استورات ردمن (Stuart Redman) تالیف شده و توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد (Oxford University Press) به چاپ رسیده است. این کتاب ها در سه سطح ابتدایی (Basic)، متوسط (intermediaite) و پیشرفته (Advanced) طبقه بندی شده و در هر کتاب 2000 کلمه انگلیسی در قالب 80 درس آموزش داده می شود. این کتاب یکی از منابع مهم یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان است.

در هر جلد از این کتاب قسمتی بنام Spotlight وجود دارد که در آن معانی دوم کلمات یا معانی متفاوت آنها در اصطلاحات نمایش داده می شود. در پایان هر درس قسمتی بنام Review در نظر گرفته شده تا خواننده بتواند درس هایی که خوانده است را مرور کند.

 

همچنین همراه با کتاب، سی دی نرم افزار وجود دارد تا خواننده بتواند همزمان با مطالعه کتاب ، تمرین های متنوعی را حل کند و سطح دایره کلمات خود را افزایش دهد.

انتشارات جهان رایانه برای علاقمندان به زبان انگلیسی ، این کتاب ها را با کیفیت مناسب به همراه سی دی تولید کرده است که برای خرید آن می توانید روی عناوین زیر کلیک کنید: 

کتاب Oxford Word Skills Basic / خرید این کتاب از دیجی کالا

کتاب Oxford Word Skills Intermediate خرید این کتاب از دیجی کالا

کتاب Oxford Word Skills Advanced / خرید این کتاب از دیجی کالا