آریان پور 2020

 

 

نرم افزار فرهنگ آریان پور 2020 (نسخه ویندوز + اندروید) منتشر شد. بوسیله این نرم افزار شما می توانید در بیش از 27000 لغت انگلیسی موجود در فرهنگ همراه انگلیسی پیشرو آریان پور ، جستجو کنید و ترجمه فارسی لغات ، معانی مختلف آنها، اصطلاحات و مشتقات هر کلمه و فونتیک آن را مشاهده کنید. برای هر کلمه مثال های کاربردی در جملات انگلیسی ذکر شده و با کلیک بر روی دکمه بلندگو ، می توانید به صدای تلفظ آنها گوش کنید.

این نرم افزار نسبت به ویرایش های قبلی ظاهر متفاوتی دارد. منوهای نرم افزار فارسی شده و بدلیل کم حجم بودن، به سرعت نصب می شود. همچنین دیتابیس آریان پور 2020 بر روی سرور قرار گرفته بنابراین برای استفاده از آن باید به اینترنت متصل باشید.

در منوی نرم افزار مترجم گوگل وجود دارد و شما می توانید جملات دلخواهتان را به زبان های زنده دنیا ترجمه کنید. این نرم افزار قابلیت ارتقا دارد و در آینده شما می توانید فرهنگ های دیگر مانند فرهنگ فارسی به انگلیسی آریان پور یا دیکشنری های تخصصی و معتبر دنیا مانند دیکشنری آکسفورد یا دیکشنری لانگمن را به آن اضافه کنید.

فایل اپلیکیشن اندروید نیز در DVD نرم افزار موجود است. بنابر این علاوه بر ویندوز، شما می توانید با انتقال فایل اپلیکیشن به موبایل یا تبلت اندروید، فرهنگ آریان پور 2020 را همراه خودتان داشته باشید. 

کاربرانی که ویرایش های قبلی نرم افزار آریان پور را خریداری کردند نیز می توانند با تخفیف ویژه نرم افزار قدیمی را با آریان پور 2020 تعویض کنند.

 

برای خرید نرم افزار فرهنگ آریان پور 2020 از سایت انتشارات جهان رایانه اینجا کلیک کنید.

 

برای خرید نرم افزار فرهنگ آریان پور 2020 از سایت دیجی کالا اینجا کلیک کنید.

 

برای تعویض نرم افزار فرهنگ آریان پور 2020 اینجا کلیک کنید.