قرآن نفیس

 

بسته های قرآن نفیس چاپ انتشارات جهان رایانه ، بسته های چرمی هستند که در آنها یک جلد قرآن نفیس به همراه یک دستگاه قلم قرآنی تعبیه شده است. قلم قرآنی موجود در بسته ها برند امین می باشد و با روشن شدن آن و لمس نوک قلم روی آیات قرآن کریم ، صوت تلاوت آیات از بلندگوی قلم پخش می شود.

این بسته ها توسط انتشارات جهان رایانه در سه دسته تولید شده اند که در سایت جهان رایانه از منوی بسته های قلم قرآنی امین قابل دسترسی است.

 

 

در این بسته ، یک جلد قرآن به همراه یک جلد نهج البلاغه و یک جلد صحیفه سجادیه در کنار هم تعبیه شده است. هر سه کتاب در قطع جیبی و با کاغذ معطر چاپ شده و جلد آنها گالینگور چرمی برجسته است. در این بسته یک دستگاه قلم قرآنی امین وجود دارد که قادر به پخش صدای تلاوت قران کریم و متن کتاب نهج البلاغه و صحیفه سجادیه با ترجمه فارسی است. تلاوت قرآن کریم با صدای قاریان نامی جهان اسلام و ترجمه آن با صدای حجت الاسلام انصاریان است.  متن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه با لهجه عربی و ترجمه آنها با صدای مهدی آقابیگی ، مجری و گوینده مشهور صدا و سیما پخش می شود.

در این بسته هفت جلد کتاب مرتبط با آموزش قرائت و مفاهیم قرآن کریم و سیره و زندگانی معصومین(ع) وجود دارد که با قلم قرآنی امین قابل خواندن است. این هفت جلد کتاب عبارتند از : کتاب راهنمای قلم قرآنی امین (شامل منتخب ادعیه و زیارات مفایح الجنان ، نهج البلاغه ، گنجینه تلاوت های مجلسی ، مدیحه ، شجره طوبی ، تجوید ، دانشنامه قرآن کریم

در این بسته هفت لوح فشرده DVD دیتای قلم قرآنی امین وجود دارد. همچنین شارژر و هدفون بعنوان متعلقات قلم قرآنی امین موجود است.

برای سفارش می توانید این بسته با انتشارات جهان رایانه تماس بگیرید.

این بسته کاملا مشابه با بسته قلم قرآنی نفیس کوچک است ، با این تفاوت که اندازه قرآن در قطع وزیری است.

برای سفارش می توانید این بسته با انتشارات جهان رایانه تماس بگیرید.

 

در این بسته یک جلد قرآن در قطع سلطانی به خط استاد احمد الباری وجود دارد. این قرآن بدون ترجمه زیرنویس است و کاغذ آن از نوع گلاسه مرغوب و لبه آن طلاکوب است. جلد قرآن چرمی برجسته با تذهیب است و وزن آن به 12 کیلوگرم می رسد. در کنار قرآن یک دستگاه قلم قرآنی امین به صورت گنبدی شکل وجود دارد که با روشن کردن آن و لمس نوک قلم روی آیات قرآن ، صدای تلاوت آن پخش می شود.

در این بسته مشابه با بسته قلم قرآنی نفیس کوچک ، هفت جلد کتاب آموزش قرائت و مفاهیم قرآن کریم و سیره و زندگانی معصومین(ع) وجود دارد. یک عدد رحل قرآن با روکش چرمی برجسته منقوش به آیات قران کریم در داخل این بسته موجود است.

برای سفارش می توانید این بسته با انتشارات جهان رایانه تماس بگیرید.