16512

فلش کارت های کمک درسی برگزیدگان آریا

 

 

فلش کارت های کمک درسی برگزیدگان آریا، فلش کارت های کمک درسی شامل سوال و پاسخ کتب درسی هستند که برای دانش آموزان دوره ابتدایی (دبستان) و دوره متوسطه اول طراحی شده و توسط انتشارات جهان رایانه چاپ شده است. هر یک از این فلش کارت ها به نام یکی از دروس نام گذاری شده است. مانند: فلش کارت فارسی اول دبستان ، فلش کارت علوم دوم دبستان ، فلش کارت انگلیسی هفتم متوسطه اول و ... .

فلش کارت های کمک درسی برگزیدگان آریا، بسته به اهمیت درس ها از 174 تا 196 صفحه پشت و رو دارند که این صفحات با خط چین از هم جدا می شوند وبه تعدادی کارت تقسیم می شوند. بالای هر کارت نام درس نوشته شده ( بعنوان مثال ، عربی هفتم ، درس اول). روی هر کارت تعدادی سوال و پشت هر کارت پاسخ همان سوالات نوشته شده هست.

 

فلش کارت کمک درسی برگزیدگان آریا

برای استفاده از فلش کارت، روش های مختلفی پیشنهاد شده است. در یک روش ساده ، دانش آموز در مرحله اول کارت ها و پاسخ آنها را می خواند . در مرحله دوم فقط سوالات مرور می شوند و پاسخ حدس زده می شود. کارت هایی که پاسخ آنها درست بود در یک دسته و اونهایی که پاسخ آنها نادرست بود در دسته دوم قرار می گیرد. در مرحله سوم کارت هایی که پاسخ آنها نادرست بود مانند قبل مرور می شود و این مراحل ادامه می یابد تا همه سوالات و پاسخ آنها درست باشد.

یکی دیگر از روش های مرور فلش کارت استفاده از جعبه لایتنر هست که برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می شود. 

فلش کارت های کمک درسی برگزیدگان آریا با کیفیت مناسب و به صورت گلاسه رنگی توسط گروه تحقیق و پژوهش انتشارات جهان رایانه تالیف و چاپ شده که برای مشاهده و سفارش آنها می توانید اینجا کلیک کنید.