Top
 • فروش ویژه قلم قرآنی به مناسبت عید سعید فطر

  شرکت جهان رایانه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر ، تعداد محدودی از قلم قرآنی امین مدل خانواده ( قرآن + 7 جلد کتاب هوشمند ) را با تخفیف ویژه به فروش می رساند. برای خرید این محصول از فروشگاه دیجی کالا روی لینک زیر کلیک کنید:

  قلم قرآنی امین


 • فروش ویژه بسته های آموزشی و فلش کارت درسی

  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، بسته های آموزشی و فلش کارت های درسی شرکت جهان رایانه در فروشگاه دیجی کالا با تخفیف ویژه به فروش می رسد. برای خرید محصولات آموزشی با تخفیف ویژه ، روی لینک زیر کلیک کنید.

  فلش کارت درسی 

   


 • فروش ویژه بسته های قرآنی جهان رایانه

  گروه نرم افزاری جهان رایانه ، همزمان با آغاز هفته سوم ماه مبارک رمضان و شب های قدر ، بسته حقیقت خلقت از نگاه قرآن کریم و نرم افزار قرآنی ثقلین را با 51% تخفیف ویژه در فروشگاه دیجی کالا به فروش می رساند.

  کاربران گرامی می توانند برای خرید این دو مجموعه ارزشمند قرآنی از دیجی کالا روی لینک های زیر کلیک کنند.

   

                                مستند حقیقت خلقت از نگاه قرآن

   

   

  نرم افزار ثقلین          

   


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  گروه جهان رایانه در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور فعال دارد. علاقمندان و بازدیدکنندگان می توانند از تاریخ 4 الی 14 اردیبهشت ، همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 8 شب از این نمایشگاه واقع در مصلی تهران بازدید کنند.

  کتاب های متنوع گروه جهان رایانه در سه غرفه واقع در سالن های عمومی ، دانشگاهی و آموزشی ارائه می شود. آدرس غرفه ها به شرح زیر است :

  سالن عمومی : شیستان ، راهروی 9 ، غرفه 12

  دانشگاهی : سالن f7 ، غرفه 44

  آموزشی : ضلع شمالی صحن مصلی ، سالن 1 ، جنب غرفه آسان پرداخت

  در این دوره از نمایشگاه ، کلیه کتاب ها با تخفیف 15 الی 35 درصدی عرضه خواهد شد.

   

   


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه کتاب شیراز

  شرکت جهان رایانه در ادامه حضور خود در نمایشگاه های کتاب استانی ، پس از نمایشگاه های خرم آباد ، کرمان ، شهر کرد و تبریز ، در شهر شیراز پذیرای حضور علاقمندان است. غرفه جهان رایانه در بخش زبان نمایشگاه کتاب شیراز تا پایان هفته برقرار بوده و کلیه کتاب های زبان آموزی این شرکت از جمله مجموعه کتاب های دیکشنری آریان پور جهت بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.

  نمایشگاه کتاب شیراز


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه کتاب تبریز

  شرکت نشر الکترونیکی و اطلاع رسانی جهان رایانه امین در ادامه حضور پیاپی خود در نمایشگاه های استانی ، پس از نمایشگاه کتاب گرگان در نمایشگاه کتاب تبریز حضور دارد. در این غرفه کتاب های فرهنگ لغت از جمله کتاب دیکشنری هفت جلدی آریانپور ، دیکشنری چهار جلدی فارسی به انگلیسی آریانپور، کتاب دیکشنری همراه آریانپور ، کتاب دیکشنری همسفر آریانپور و سایر فرهنگ ها به علاقمندان عرضه می شود. این نمایشگاه تا پایان هفته جاری در شهر تبریز پذیرای علاقمندان می باشد.

  نمایشگاه کتاب تبریز


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه کتاب ارومیه

  شرکت جهان رایانه در آغاز حضور خود در نمایشگاه کتاب استانی سال 97 ، در بخش زبان نمایشگاه کتاب استانی آذربایجان غربی واقع در شهر ارومیه حضور دارد. مجموعه فرهنگ های پیشرو آریان پور و سایر کتب آموزش زبان از جمله آثار ارائه شده در غرفه جهان رایانه می باشد. این نمایشگاه تا دوشنبه هفته جاری در شهر ارومیه برپا خواهد بود.

   


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

  گروه نشر دیجیتالی و نرم افزاری جهان رایانه ، طبق روال هر سال به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان،  در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت نموده است. بسته های قرآنی حقیقت خلقت از نگاه قرآن کریم ، بسته سواد قرآنی ثقلین ، بسته سواد قرانی انس با قران کریم ، قرآن های نفیس و الباری با قلم هوشمند امین ، نرم افزار های قرآنی تلاوت ورش، ضمیر، تنزیل و قصه های حیوانات در قران کریم از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می باشد.

  علاقمندان به این نمایشگاه می توانند از 29 اردیبهشت لغایت 14 خرداد ماه 97 از ساعت 5 بعدازظهر لغایت 12 شب به سالن شبستان مصلی تهران، مقابل درب شماره 69 ، غرفه های شماره 144 و 160 مراجعه نمایند.

  نمایشگاه قرآن جهان رایانه

   

  جهان رایانه در نمایشگاه قرآن


 • حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  شرکت جهان رایانه همچون سال های گذاشته ، با محصولات متنوع خود در حوزه های قرآنی ، زبان آموزی و آموزشی ، در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور گسترده ای داشت. در این دوره از نمایشگاه که از تاریخ 12 لغایت 22 اردیبهشت در مصلی امام خمینی تهران برگزار گردید، برخی از محصولات این موسسه از جمله فرهنگ های پیشرو آریان پور ، بسته های آموزشی برگزیدگان آریا ، قلم قرآنی هوشمند امین و ... مورد استقبال پرشور بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفت.

  نکته قابل توجه در این نمایشگاه ، عرضه رایگان اپلیکیشن مترجم هوشمند بود که مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفته و بیش از 500 نفر از بازدیدکنندگان ، جهت بهره مندی از این نرم افزار ثبت نام نمودند. عرضه رایگان این نرم افزار هوشمند در خبرگزاری فارس نیز بازتاب داشته است.

  لینک مصاحبه در خبرگزاری فارس

  شرکت نشر دیجیتالی و نرم افزاری جهان رایانه ضمن تشکر از استقبال پرشور بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب،  امیدوارست در سال حمایت از کالای ایرانی ، نسبت به توسعه محصولات دیجیتالی و فرهنگی خود اقدام نماید.

   

  نمایشگاه کتاب جهان رایانه

  نمایشگاه کتاب تهران جهان رایانه

  نمایشگاه کتاب جهان رایانه

  نمایشگاه کتاب جهان رایانه

   


 • حضور جهان رایانه در نمایشگاه مسابقات بین المللی قرآن کریم

  شرکت جهان رایانه امسال در نمایشگاه جانبی مسابقات بین المللی قرآن کریم شرکت می کند. محصولات متنوع قرآنی این شرکت از جمله قلم های قرآنی، قرآن های نفیس، بسته های نرم افزاری قرآن کریم و ... از جمله آثار ارائه شده این نمایشگاه می باشد. این نمایشگاه به همت سازمان اوقاف و امور خیریه از تاریخ 30 فروردین لغایت 5 اردیبهشت 97 در مصلای تهران (سالن 14) پذیرای علاقمندان خواهد بود. ساعت کاری نمایشگاه از ساعت 9 صبح لغایت 13 و از ساعت 16 لغایت 20 می باشد.